Bielizna marki Triumph

Bielizna Trumph wyróżnia się wysokiej jakości materiałami, modnym designem i technologiami zapewniającymi kobietom wygodę ich noszenia i pozwalającymi podkreślić ich największe atuty. Nie mogło jej więc zabraknąć w naszej ofercie, która jest skierowana do kobiet pewnych siebie, stawiających na wygodne piękno.

W jaki sposób wybrać odpowiedni biustonosz?

Aż 75% kobiet nosi nieodpowiednio dobrany biustonosz, dlatego potrzebują one eksperta w tej dziedzinie, który wskaże im właściwy kierunek zakupu oraz cechy, na które należy zwrócić szczególną uwagę. Marka Trumph w celu stworzenia bielizny idealnej regularnie przeprowadza badania wśród współczesnych kobiet i na podstawie ich wyników proponuje rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Według nich Polki największy problem mają z jędrnością i rozmiarem biustu. Nie są usatysfakcjonowane także ich kształtem, jak też dekoltem. Młodsze pokolenie oczekuje, że biustonosz wykreuje ich uwodzicielski dekolt, kobiety po 30 roku życia pragną podnieść biust, a starsze podkreślić jego naturalny kształt.

Bielizna damska Triumph pomaga kobietom odnaleźć swój ideał. Jest dedykowana dla kobiet młodych i dojrzałych o różnych oczekiwaniach. Odkryj swoją kobiecość na nowo.

na stronę
Pokazuje 1 - 15 z 52 elementów

Trumph - firma nie uznająca kompromisów kobiecego piękna i wygody


Firma, której początki sięgają 1886 roku. Powstaje przedsiębiorstwo założone przez gorseciarza Johanna Gottfried Spiesshofer i kupca Michaela Braun pod nazwą Spiesshofer & Braun. Niewielki barak, 6 pracowników i kilka maszyn – w ten sposób zaczynała firma, która dzisiaj jest jednym z wiodących producentów damskiej bielizny. Zasłynęła z koronek i fasonów, które doskonale podkreślały kobiece kształty, uwypuklały biust i pośladki. Od ponad 130 lat pracuje nad innowacjami, zaskakuje nowymi modelami bielizny, wprowadza na rynek linie, którymi zachwycają się kobiety na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługują Trumph biustonosze “DYNAMIC LITE®” zapewniające doskonałe podtrzymanie - niezależnie od wielkości biustu. Z kolei kolekcja EverNew nazwana została przełomem w świecie bielizny.

Przejdź do góry