Bielizna marki Brubeck

Brubeck – stawiamy na najlepszych

Komfort, wygoda i zdrowie to cechy, które w sporcie są szczególnie istotne. Dzięki nim można osiągać coraz lepsze wyniki, wydłużać treningi bez konieczności przerw z powodu przemoczonej koszulki czy też zbyt dużego gorąca, a także trenować regularnie, nie obawiając się przeziębienia i osłabienia organizmu. Mając tę świadomość, dokładamy wszelkich starań, aby wybierana przez nas bielizna termoaktywna spełniała wszystkie najwyższe wymagania środowiska sportowego. Wybieramy producentów, którzy są otwarci na nowości, korzystają z coraz większych zasobów zaawansowanej technologii i są kreatywni, dzięki czemu tworzą produkty innowacyjne, wytyczające trendy w sporcie. To powód, dla którego w naszej ofercie znalazła się bielizna Brubeck. Jest to lider na polskim rynku odzieży termoaktywnej, który swoją pozycję buduje od 2005 roku. Zajmuje się projektowaniem, produkcją, kontrolą jakości, dystrybucją, ale też badaniami pozwalającymi na wybór coraz skuteczniejszych technologii oraz materiałów. Dumą Brubeck jest wełna merino, czyli wełna pozyskiwana z merynosów, wyjątkowej rasy owiec cechującej się niepowtarzalnym runem.

na stronę

Termoaktywny top damski pozwalający na swobodne oddychanie skóry oraz uwydatnienie sylwetki. Doskonale sprawdza się podczas uprawiania fitnessu oraz wszelkich aktywności wykonywanych na świeżym powietrzu (m.in. bieganie, jazda na rowerze).

64,99 zł
W magazynie

Kolekcja ACTIVE WOOL marki BRUBECK to przyjazna ciału wełniana bielizna, która jest podstawą ubioru do aktywności outdoorowych o średnim stopniu intensywności, np. trekkingu, rekreacyjnych wycieczek, lekkiej aktywności sportowej. Zapewnia ochronę i komfort użytkowania przez cały rok, wykorzystując najlepszy surowiec, jaki stworzyła sama natura – wełnę...

109,99 zł
W magazynie

Bielizna Comfort Cotton to doskonała opcja dla osób, które nie mogły się nigdy zdecydować pomiędzy dobrym wyglądem, a wysokim poczuciem komfortu, ponieważ łączy w sobie obie te cechy. Do jej produkcji wykorzystuje się bezszwową technologię oraz technologię płaskich szwów, dzięki czemu nie ociera ani nie podrażnia skóry. Posiada właściwości antyalergiczne,...

25,99 zł
W magazynie

67,99 zł
Produkt dostępny z różnymi opcjami

Unikatowa termoaktywna piżama COMFORT NIGHT to wyjątkowo miękka bielizna nocna poprawiająca jakość wypoczynku. Jej wysoka funkcjonalność wynika ze zdolności do utrzymania optymalnej dla snu temperatury ciała, poprzez zapewnienie właściwej cyrkulacji powietrza i skuteczne odprowadzanie naturalnej wilgoci. Sekret Piżam tkwi w ich wyjątkowym wykonaniu.

99,99 zł
W magazynie

BRUBECK Bielizna dziewczęca Termoaktywna Bo Twojemu dziecku potrzebna jest jakość! Kolekcja THERMO ochroni każde aktywne dziecko przed wychłodzeniem i przegrzaniem podczas aktywności w chłodniejsze dni. Została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej oddychającej dzianiny o średniej grubości. Produkty z kolekcji mają wyjątkowe cechy...

74,99 zł
W magazynie

Za właściwości termiczne i niespotykaną miękkość odpowiada MicroModal® Air, celulozowe włókno wyprodukowane z szlachetnego drewna bukowego. Pochłania 50% więcej wilgoci niż bawełna i ma od niej dwukrotnie wyższy współczynnik miękkości. Dwuwarstwowa dzianina powstała na bazie mikrowłókien jest dodatkowo wyjątkowo wytrzymała i nie traci swoich właściwości...

89,99 zł
W magazynie
Pokazuje 1 - 15 z 165 elementów

Bielizna termoaktywna Brubeck z owczej wełny


Wełna merino jest elementem, który wyróżnia produkty firmy nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim. Cienkie włókna, naturalnie karbikowane, sprężyste, elastyczne, a przy tym delikatne i niezwykle wytrzymałe – te cechy sprawiają, że Brubeck rozpoczął nową erę produkcji bielizny termoaktywnej.


Bielizna termoaktywna Brubeck wykonana została z połączenia włókien wełnianych i syntetycznych. To sprawia, że obecne w warstwie wewnętrznej mikrowłókna sprawnie transportują wilgoć do wełnianej warstwy zewnętrznej. Wełna wykazuje się fantastycznymi właściwościami termoizolacyjnymi, co zawdzięczamy jej zdolnością do gromadzenia powietrza i wilgoci. Bielizna od marki Brubeck jest przystosowana do aktywności fizycznej niezależnie od warunków – w ekstremalnie niskich temperaturach, podczas słońca, wiatru i deszczu.


Bielizna termoaktywna damska i męska, slipy Brubeck, majtki Brubeck, kominiarki, a także bielizna dla dzieci – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Przejdź do góry