Lista produktów marki Brubeck

Brubeck – stawiamy na najlepszych

Komfort, wygoda i zdrowie to cechy, które w sporcie są szczególnie istotne. Dzięki nim można osiągać coraz lepsze wyniki, wydłużać treningi bez konieczności przerw z powodu przemoczonej koszulki czy też zbyt dużego gorąca, a także trenować regularnie, nie obawiając się przeziębienia i osłabienia organizmu. Mając tę świadomość, dokładamy wszelkich starań, aby wybierana przez nas bielizna termoaktywna spełniała wszystkie najwyższe wymagania środowiska sportowego. Wybieramy producentów, którzy są otwarci na nowości, korzystają z coraz większych zasobów zaawansowanej technologii i są kreatywni, dzięki czemu tworzą produkty innowacyjne, wytyczające trendy w sporcie. To powód, dla którego w naszej ofercie znalazła się bielizna Brubeck. Jest to lider na polskim rynku odzieży termoaktywnej, który swoją pozycję buduje od 2005 roku. Zajmuje się projektowaniem, produkcją, kontrolą jakości, dystrybucją, ale też badaniami pozwalającymi na wybór coraz skuteczniejszych technologii oraz materiałów. Dumą Brubeck jest wełna merino, czyli wełna pozyskiwana z merynosów, wyjątkowej rasy owiec cechującej się niepowtarzalnym runem.

Bielizna termoaktywna Brubeck z owczej wełny

Wełna merino jest elementem, który wyróżnia produkty firmy nie tylko na rynku polskim, ale też europejskim. Cienkie włókna, naturalnie karbikowane, sprężyste, elastyczne, a przy tym delikatne i niezwykle wytrzymałe – te cechy sprawiają, że Brubeck rozpoczął nową erę produkcji bielizny termoaktywnej.

Bielizna termoaktywna Brubeck wykonana została z połączenia włókien wełnianych i syntetycznych. To sprawia, że obecne w warstwie wewnętrznej mikrowłókna sprawnie transportują wilgoć do wełnianej warstwy zewnętrznej. Wełna wykazuje się fantastycznymi właściwościami termoizolacyjnymi, co zawdzięczamy jej zdolnością do gromadzenia powietrza i wilgoci. Bielizna od marki Brubeck jest przystosowana do aktywności fizycznej niezależnie od warunków – w ekstremalnie niskich temperaturach, podczas słońca, wiatru i deszczu.

Bielizna termoaktywna damska i męska, slipy Brubeck, majtki Brubeck, kominiarki, a także bielizna dla dzieci – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 366 produktów.

Pokazano 1-27 z 366 pozycji

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już swoje konto?
Zaloguj Lub Reset password