Sznurówki dla dorosłych HICKIES Szare

49,00 zł
Brutto

Hickies

  • sznurowadła dla dorosłych i dzieci powyżej 9 roku życia
  • 14 pasków w zestawie
  • długość każdego paska: 11,6cm
  • sznurówki Hickies działają w każdym bucie z oczkami
  • jeden, regulowany rozmiar pasków
  • materiał: termoplastyczny elastomer
  • produkt nie zawiera lateksu

Hickies idealnie nadaje się zarówno do uprawiania sportu jak i jako do butów typu casual.

Sportowcy wysoko oceniają jest trwałość oraz elastyczność rozwiązania. Zapięcia dostosowują się do stopy, która w trakcie wysiłku puchnie i kurczy się.

Hickies zapewniają możliwość przeprowadzenia treningu bez zbędnych przerw. Równocześnie dzięki swojej elastyczności idealnie dopasowują się do stopy bez nieprzyjemnego ucisku, wynikającego z przesadnie mocnego wiązania sznurówek. Równocześnie obuwie casualowe zyskuje dzięki szerokiej gamie kolorów, zapięć i kolekcji specjalnych.

Hickies pozwala na daleko idącą ich personalizację i poprawę stylu.

Ilość

    Dostępność  Na magazynie

Szare sznurówki do butów dla dorosłych

Producent: Hickies

Kolor: Szary

Tradycyjne sznurówki, które przy intensywnym chodzeniu lub treningu trzeba poprawiać i powtórnie wiązać to już przeżytek! Firma Hickies proponuje rozwiązanie w postaci innowacyjnych sznurowadeł, które po pierwszym założeniu już zawsze pozostają na swoim miejscu.

System „wiązania” jest bardzo prosty i można je określić angielskim sformułowaniem „ one-and-done” - wystarczy zamocować je do butów, a później wkładać i zdejmować obuwie nie martwiąc się sznurówkami.

Zastosowana technologia sprawdza się w wielu warunkach - w trakcie chodzenia, biegania, skakania - buty zawsze pozostają idealnie dopasowane do stopy będącej w ruchu, co zapewnia niezwykły komfort użytkowania.

Hickies jest genialnym w swej prostocie rozwiązaniem zastępującym tradycyjne sznurówki. Po ich założeniu i zapięciu – nie ma potrzeby ponownego wiązania czy poprawiania. Ta łatwość użytkowania jest wysoko ceniona przez osoby prowadzące aktywny tryb życia, lubiące codzienną wygodę, niepełnosprawnych oraz rodziców dzieci.

994 Przedmioty

Powiązane produkty

(16 innych produktów w tej samej kategorii)

Biustonosz Ava AV 925...

Cena 61,99 zł
Uroczy biustonosz o profesjonalnej konstrukcji. Połączenie śnieżnobiałej koronki z dzianiną w finezyjne wzorki przeplata się na miseczkach....

Zarejestruj nowe konto

Czy masz już swoje konto?
Zaloguj Lub Reset password